• Rekrutacja do przedszkola i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Nowej Wsi

• 23.02.2021 10:34
      • Od dnia 1 marca 2021r. prowadzona będzie rekrutacja do przedszkola i klas pierwszych Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w NowejWsi
      • Rekrutacja do przedszkola:

Od 19 do 26 lutego 2021r. Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola muszą złożyć potwierdzenia o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym

Od 1 do 15 marca 2021r. Można składać wniosek o przyjęcie do Przedszkola w Nowej Wsi wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę.

Szczegółowy Harmonogram Rekrutacji znajduje się w ZARZĄDZENIE Nr 7/2021 Wójta Gminy Olszewo – Borki z dnia 26 stycznia 2021 roku w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Olszewo-Borki, a także kryteriów branych pod uwagę oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Od dnia 1 marca 2021r. prowadzona będzie rekrutacja do pierwszych klas szkół podstawowych których organem prowadzącym jest gmina Olszewo Borki na rok szkolny 2021/2022 – szczegóły w załączniku.

Do pobrania:

Harmonogram.pdf