• Wnioski

• Rozpoczynamy nabór do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej.
            Niżej do pobrania wnioski.

• Nowa galeria Wycieczka do Warszawy została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 09.02.2023 r. uczniowie klas IV - VI byli na wycieczce w Warszawie. Dzień zaczęliśmy bardzo efektywnie w Hangarze 646, gdzie przez dwie godziny korzystaliśmy z około 80 trampolin, poduch powietrznych, zjeżdżalni, ścian wspinaczkowych. Następnie podziwialiśmy ekspozycję Muzeum Sportu i Turystyki, która ukazuje dzieje sportu od Starożytnej Grecji do współczesności. Mieliśmy okazję zobaczyć oryginalne medale olimpijskie, stroje i sprzęt sportowy, odznaki sportowe i turystyczne oraz prawdziwą gratkę, kajak, którym pływał po mazurskich jeziorach Karol Wojtyła. Kolejną atrakcją był Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie. Na wystawę wchodzi się przez świetlisty 75 metrowy tunel, w którym rozbrzmiewa muzyka klasyczna. Wystawa plenerowa to tysiące kolorowych diod, które ułożone są w finezyjne kształty, była ucztą dla naszych zmysłów.

• Bal Karnawałowy

• W sobotę 4 lutego dla uczniowie naszej szkoły odbył się  Bal Karnawałowy.

Od godziny 13 do 16 bawili się uczniowie klas 1 - 3. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek dla dzieci, a muzyką umilała zabawę.

Dodatkową atrakcją była fotobudka oblegana przez dzieci.