• Koduj z Gigantami- Cyberbezpieczeństwo

• Już 3 września startują darmowe warsztaty.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz włodarze miast, w których odbędą się warsztaty.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszych placówkach (sprawdź gdzie na stronie:
            www.kodujzgigantami.pl) w terminach od 03 do 25.09.2022 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów przygotowano:
            - klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition
            - klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor
            - klasy 7-8: wstęp do programowania w C++
            - szkoła średnia: wstęp do programowania w C++
            Terminy warsztatów to: 03-25.09.2022.

Warsztaty są bezpłatne. Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści z zacięciem pedagogicznym.

Jest to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w programowaniu i dowiedzieć się więcej o ścieżce edukacji prowadzącej do zawodu w branży IT.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Nowej Wsi na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 1 września 2023r. o  godzinie 10:00 na sali gimnastycznej w budynku po Gimnazjum, ul. Leśna 2A. Uroczystości poprzedzone będą Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Nowej Wsi o godz. 9:00.